Rogale marcińskie jak dawniej

Jako mistrzowie piekarnictwa i cukiernicy jesteśmy spadkobiercami przepisów z minionych wieków. Wiążą się z nimi legendy, historie mieszkańców Poznania oraz lokalny folklor. Dla nas najważniejsze są Rogale Marcinkowskie, które pieczemy z pasją od wielu lat. Przygotowujemy ciasto i masę nadzienia tak jak dawniej. W ten sposób nasz produkt łączy pokolenia przy wspólnym stole. Cieszy nas fakt, że tradycja dzielenia się rogalem przetrwała do dziś oraz że jesteśmy jej częścią. Staramy się, aby nasza piekarnia była miejscem, gdzie warto kupić wypiek świętomarciński przez cały rok. Zależy nam na tym, aby każdy miłośnik dobrego smaku miał dostęp do produktu, który spełnia jego oczekiwania. W dodatku chcemy, by mógł kupić rogale w dobrej cenie. Zdaniem wielu Odbiorców opłaca się wracać do naszej piekarni, gdyż od 20. lat sprzedajemy przez cały rok pyszne podkówki. Suto lukrowane i posypane chrupiącymi orzeszkami wyglądają bardzo apetycznie. Do tego kryjące się pod ciastem nadzienie ze słodkiego białego maku i bakalii to wykwintna uczta dla podniebienia.
Jeśli chcesz doświadczyć smaku tych pyszności, to zamów Rogale Świętomarcińskie jeszcze dziś! Być może zainspiruje Cię legenda o św. Marcinie na poznańskich ulicach i podarujesz odrobinę słodyczy innym? Jesteśmy do Twojej dyspozycji w manufakturze, która jest otwarta cały rok.

Zamów online, a my dostarczymy aromatyczną przesyłkę pod drzwi!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.