Słodki upominek z Poznania

Co jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem Poznania w całym kraju?

Każdy kto mieszka w stolicy Wielkopolski ma podobne doświadczenie. Otóż jadąc do Warszawy, Wrocławia czy Krakowa zabiera ze sobą pudełko rogali Świętomarcińskich jako słodki upominek z Poznania.

Dlatego też 10 lat temu twórca Piekarni „Natura” i współtwórca projektów związanych z kultywowaniem poznańskich tradycji, zainspirowany pomysłem rogalowego sklepu online, stworzył najbardziej zorganizowany koncept, który umożliwia zamówienie słodkiego upominku z Poznania z każdego miejsca i to przez cały rok. Sprawdź!

Również Poznaniacy przebywając poza Wielkopolską, w każdej chwili mogą wysyłać najsłodsze poznańskie upominki - oryginalne i certyfikowane rogale - kontrahentowi lub bliskiej osobie.

Wystarczy określ ilość, wybrać opakowanie, sposób brandingu i wskazać adres, pod który chcesz wysłać rogale, a my zajmiemy się całą resztą!

Źródło: „Z miłości do Natury” Poznań 2022

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.